Питання та відповіді про Лаферобіон

Нещодавно прочитала на форумі, що інтерферон не всмоктується в кишечнику. Чи це правда?
Згідно з даними Європейського проекту (EMPRO) з вивчення проникності слизових і шкірних покривів показано, що швидкість проходження лікарської речовини з молекулярною масою до 30 кД через слизову прямої кишки в кров збігається зі швидкістю при внутрішньом’язовому введенні.

При цьому молекулярна маса рекомбінантного інтерферону становить 19 кДа. Тобто рекомбінантний інтерферон здатний проникати через слизову прямої кишки.

* Prof Pieter van der Bijl, Division of Pharmacology Faculty of Health Sciences Stellenbosch University)
* В.Shols, Rega Institute for Medical Research, Catholic University, Leuven, Belgium.

Скажіть будь ласка, а як часто можна застосовувати Лаферобіон дітям і дорослим? Чи є звикання?
Звикання не виникає. Кількість курсів і їх тривалість визначає лікар.
Чи можна застосовувати Лаферобіон одночасно з іншими лікарськими препаратами?
Лаферобіон застосовується в комплексних схемах медикаментозної терапії, в тому числі у новонароджених і недоношених дітей. При цьому Лаферобіон можна поєднувати з різноманітними препаратами, зокрема з антибіотиками, жарознижувальними, антигістамінними і т.д.)
З якого віку можна застосовувати Лаферобіон у дітей?
Різні форми препарату рекомендуються до застосування з різного віку. Наприклад, Лаферобіон у вигляді крапель, можна призначати дітям з народження.
Чи не пригнічують препарати подібні до Лаферобіону при частому використанні власні захисні сили організму. Чи не буде організм «лінуватися» потім самостійно виробляти інтерферон?
Оскільки інтерферон є білком, то організм, при наявності надлишку намагається його нейтралізувати і виробляє антитіла, які цей надлишок руйнують. Оскільки при застосуванні Лаферобіону протягом 2-х років не відмічалось вироблення антитіл, це свідчить, що інтерферон не сприймається організмом, як надлишковий.
Чи не є небезпечним застосування Лаферобіону, враховуючи, що він містить людський інтерферон, тобто чи можлива небезпека передачі різних інфекцій?
Лаферобіон отримують не з донорської крові, а за допомогою сучасних біотехнологій. Це дає можливість уникнути будь-яких інфекцій. При цьому молекула інтерферону у Лаферобіоні повністю ідентична людському.

Дізнайтесь адресу найближчої аптеки, де можна придбати Лаферобіон прямо зараз!

Залишились запитання? Напишіть нам!

Ми будемо раді відповісти на усі ваші запитання!
Звертайтесь до нас за адресою, вказаною нижче, або за допомогою форми зворотнього зв’язку (праворуч).

03680, м. Київ, вул. Миколи Амосова, 12
БЦ «Горизонт Парк», будівля 2, 4 поверх
Тел.: +38 (044) 277-36-10
Факс: +38 (044) 275-80-24

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я