Історія створення препарату Лаферобіон

Історія створення препарату Лаферобіон

В першу чергу, слід згадати як був відкритий інтерферон, так як саме це відкриття змінило розуміння перебігу і терапії багатьох інфекційних захворювань.
Слід сказати, що ще до того як був знайдений інтерферон, було виявлено явище вірусної інтерференції (від англ. Interfere – перешкоджати, заважати). Вірусологи з’ясували, що клітини вже уражені вірусом, не здатні до повторного зараження. Після цього 6 листопада 1956 р. вченими Аліком Айзексом і Жаном Ліндемманом було розпочато новий етап, жартівливо названий ними «в пошуках інтерферону». Вони почали пошук речовини, яка забезпечувала реалізацію феномена інтеференції і в 1957 році інтерферон був успішно знайдений.
Згодом, було виявлено безліч видів інтерферону. Спочатку його навчилися виділяти з крові людини, а потім отримувати за допомогою генної інженерії. Були отримані ін’єкційні форми препаратів, які довели свою ефективність в лікуванні ряду вірусних інфекцій, але мали, при цьому, ряд недоліків.
Розробники Лаферобіону знайшли реальну можливість обійти складнощі, що виникають при парентеральному застосуванні препаратів інтерферонів. Ними були вирішені наступні завдання:

  • зниження дозування інтерферону при одноразовому його введенні;
  • пролонгування дії інтерферону;
  • зменшення вірогідності виникнення побічних ефектів, характерних для парентерального введення препаратів інтерферону;
  • забезпечення можливості застосування препаратів інтерферону не тільки для лікування дорослих, але і в педіатричній (неонатологічної) практиці, а також можливості амбулаторного лікування.

Переваги лікарської форми препарату

Лаферобіон випускається у формах крапель, спрею, та ін. Необхідно відзначити, що інтерферон, що входить до складу Лаферобіона, виробляють за допомогою методів біотехнології без використання донорської крові, що виключає можливість зараження різними небезпечними вірусами (гепатитів, ВІЛ і т.д.).
В процесі застосування не викликає виникнення антитіл і володіє прийнятним профілем безпеки . Може використовуватися для лікування у дітей з народження.

Особливості дії препарату ЛАФЕРОБІОН
Що входить до складу Лаферобіона
рекомбінантний інтерферон альфа-2b володіє противірусною, антипроліферативною і імуномодулюючу активність.
Перераховані властивості інтерферону дозволяють йому ефективно брати участь в процесах елімінації збудника, попередженні зараження і можливих ускладнень. Це досягається шляхом пригнічення інтерфероном проникнення вірусу у здорові клітини, пригнічення його розмноження у разі проникнення, а також активації імунної системи і мобілізації внутрішніх резервів організму.

Дізнайтесь адресу найближчої аптеки, де можна придбати Лаферобіон прямо зараз!

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я