Що мені дощик проливний, коли є інтерферон рятівний?

Педіатрія
ГРВІ
Вірусні захворювання

Осінь – пора чарівна і захоплююча, але в той же час таїть у собі небезпеку. Її супутники – дощ, негода, протяги – зазвичай не проти внести корективи в наші плани й влаштувати несподіваний лікарняний для дитини та вимушену відпустку для батьків. Традиційно в цей час року частішають захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Водночас, погода – не єдина причина виникнення вірусних інфекцій . У їх поширенні також важливу роль відіграє тісне спілкування з людьми. Адже до школи й у дитячий садок приходять не тільки здорові діти. Про що потрібно пам’ятати, щоб надати допомогу дитині та всій родині під час ГРВІ?

Хоч як би ми не намагалися уберегти своїх близьких від різних захворювань, це вдається не завжди. Незважаючи на деяке несерйозне ставлення нашого суспільства до проблеми ГРВІ, відкладати її рішення ні в якому разі не можна. Це пов’язано з тим, що ці захворювання можуть стати причиною ускладнень, що особливо загрожують маленьким пацієнтам.

Яку стратегію лікування обрати? Сьогодні полиці аптек рясніють різними лікарськими засобами для лікування ГРВІ. З огляду на широкий вибір, звичайно, хочеться підібрати найбільш дієвий засіб. Ми намагаємось врахувати зручність застосування, сучасність, терапевтичну дію, і, що важливо, можливість застосування в дітей.

Лаферобіон існує у декількох зручних формах випуску

На фото: краплі Лаферобіон

Той факт, що ми живемо в еру розвитку науки та технологій, дає нам можливість використовувати блага цивілізації в своїх інтересах. Так, сьогодні досить актуальним є застосування створених із використанням сучасних технологій лікарських засобів, що містять інтерферони. Ці речовини дієві в лікуванні різних вірусних захворювань. Препаратом із вмістом інтерферону є Лаферобіон виробництва компанії «Біофарма». Інтерферон альфа-2b рекомбінантний, що є у препараті, має виражену противірусну та імуномодулюючу дію.

Інтерферони – це білки, які виробляє наш організм у відповідь на проникнення вірусів. Тобто, інтерферон – це природний захист організму. Система цих речовин відноситься до уродженого імунітету, до найдавнішої форми імунного захисту. Інтерферони призводять до знищення заражених вірусом клітин, а також роблять інші клітини несприйнятливими до них. Інакше кажучи, вони впливають на саму причину ГРВІ, на віруси.

“Лаферобіон — препарат, що може допомогти дітям і дорослим впоратися з ГРВІ”

У багатьох може виникнути питання щодо реакції імунної системи на застосування такого лікарського засобу. Тут необхідно зазначити, що при застосуванні інтерферону альфа-2b рекомбінантного в організмі не утворюються антитіла, що нейтралізують його противірусну активність. Лаферобіон – безрецептурний препарат, завдяки чому його можна рекомендувати в аптеках. Лаферобіон може допомогти дітям і дорослим впоратися з ГРВІ. Не хворійте і насолоджуйтеся кожним днем цього прекрасного життя!

Ще статті по темі:

Як підвищити захисні сили організму у дорослих і дітей?

Разом із закінченням літа, до завершення приходять і теплі дні. Дітям треба йти до школи, а зовсім маленьким в садок, де їх чекають постійні контакти з однолітками і підвищені фізичні та розумові навантаження…

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я