Лаферобіон: допомога при застуді та ГРВІ

Педіатрія
ГРВІ
Вірусні захворювання

Осіння пора, очей зачарування, принесла з собою не тільки буяння фарб, а й початок сезону простудних захворювань. Кожна мама знає, що досить часто червоні очі малюка, які сльозяться й перший «чих» можуть бути ознакою гарантованого тижня лікування від ГРВІ та занепокоєння щодо розвитку можливих ускладнень. Як допомогти малюкові легше перенести застуду , не зашкоджуючи його здоров’ю?

Проявляємо активність завчасно
Як тільки відбувається зараження будь-якою вірусною інфекцією, наш організм відповідає універсальною реакцією – виробленням інтерферонів. Інтерферони – це білкові молекули, синтез яких закодований у генетиці людини. Вони – перші «вартові», що перешкоджають розмноженню вірусів і виробляються вже зараженими клітинами. Тобто, потрібен час для їх природного вироблення організмом. Сама молекула інтерферону є універсальною, вона однакова в усіх людей незалежно від статі й віку. На цьому ґрунтується застосування препаратів з інтерфероном – не чекати відповідної захисної реакції організму, а діяти на збудника заздалегідь. Тому вони підвищують ефективність лікування, зменшують ризик рецидиву інфекції.

Лаферобіон існує у декількох зручних формах випуску

На фото: краплі Лаферобіон

Інтерферони: рекомбінантний проти лейкоцитарного
В багатьох дослідженнях була продемонстрована клінічна ефективність препаратів інтерферону. Він продемонстрував прийнятний профіль безпеки при лікуванні багатьох вірусних захворювань.
Розробка методів синтезу рекомбінантного (отриманого поза організмом людини генно-інженерними методами) інтерферону дозволила створювати високоефективні «чисті» препарати, мінімізувавши ймовірність передачі будь-якої інфекції від донора й розвиток алергічних реакцій.
Найбільш вивченою з точки зору противірусної та імуномодулюючої дії для лікування вірусних захворювань (ГРВІ ) є молекула інтерферону альфа-2b.

“При застосуванні Лаферобіону не утворюються антитіла, які нейтралізують антивірусну активність рекомбінантного інтерферону альфа-2b, навіть якщо його застосувати протягом 2 років”

Лаферобіон може допомогти при лікування ГРВІ
Фахівці «Біофарми», лідера українського ринку з виробництва імунобіологічних препаратів, розробили препарат «Лаферобіон», використавши найсучасніші генно-інженерні технології. Лаферобіон містить рекомбінантний інтерферон альфа-2b, який можна застосовувати у комплексній терапії ГРВІ у дітей з народження та дорослих..
Відомо, що діагноз «ГРВІ» лікарі ставлять на підставі клінічних симптомів, адже лабораторна діагностика цих збудників складна й недоцільна, а Лаферобіон може допомогти при лікуванні різних типів вірусів, не зважаючи на їх видову приналежність.
Необхідно пам’ятати, що чим раніше розпочате застосування препаратів із вмістом інтерферону, тим вища їх ефективність. Застосування Лаферобіону рекомендовано при перших ознаках ГРВІ .
Лікарі та мами знають, що повністю уникнути захворювання майже неможливо , але перенести його в легшій формі й уникнути розвитку ускладнень може допомогти Лаферобіон. При застосуванні Лаферобіону не утворюються антитіла, які нейтралізують антивірусну активність рекомбінантного інтерферону альфа-2b, навіть при застосуванні протягом 2 років.

Ще статті по темі:

Як підвищити захисні сили організму у дорослих і дітей?

Разом із закінченням літа, до завершення приходять і теплі дні. Дітям треба йти до школи, а зовсім маленьким в садок, де їх чекають постійні контакти з однолітками і підвищені фізичні та розумові навантаження…

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я