Лаферобіон – засіб для лікування ГРВІ

Педіатрія
ГРВІ
Вірусні захворювання

Кожна мама пам’ятає, як її малюк вперше застудився. Млявість, підвищена температура, кашель і нежить – що ж робити? Як допомогти дитині й водночас не нашкодити ліками? Адже дитячий організм ще такий не зміцнілий. Як мамі обрати надійний і безпечний препарат?

Що таке інтерферон?
Коли організм людини зіштовхується з вірусною інфекцією, імунна система виробляє природний фактор захисту – інтерферон. Інтерферони – особлива група білків, які перешкоджають розмноженню вірусів і мають імуномодулюючу дію.
Інтерферони виробляються в перші години після зараження, їх дія універсальна, спрямована проти будь-яких вірусів, що потрапили в організм. Пізніше, на 2-3-й день хвороби, організм виробляє антитіла, дія яких спрямована проти конкретного виду вірусу.

Лаферобіон існує у декількох зручних формах випуску

На фото: краплі Лаферобіон

Лікуємося розумно
На початковій стадії захворювання важливо допомогти організму боротися з інфекцією. Звичайно, сучасна мама прагне обрати оптимальний з точки зору ефективності та безпеки препарат.
Лаферобіон – препарат, що має противірусну та імуномодулюючу дію. Він містить рекомбінантний інтерферон, схожий на той, який виробляє організм людини, саме тому його дія може бути більш природньою для організму.

“Лаферобіон може застосовуватись у дітей з народження”

Чому Лаферобіон?
Після введення Лаферобіон починає проявляти свою противірусну дію. При цьому, Лаферобіон на відміну від багатьох засобів не примушує організм виробляти інтерферон, а містить вже готовий. Тому він діє в ролі допомоги, підтримки організму. Препарат розпочинає боротьбу проти вірусів, поки власний інтерферон організму лише виробляється . Отже, Лаферобіон може зменшити терміни захворювання та ризик ускладнень. До складу деяких форм препарату в ролі допоміжних речовин входять вітаміни Е і С, завдяки чому противірусна активність інтерферону дещо збільшується. Лаферобіон підходить для застосування в дітей із перших днів життя. Доступна ціна від національного виробника імунобіологічних препаратів робить Лаферобіон об’єктом вибору обізнаних мам.

Ще статті по темі:

Як підвищити захисні сили організму у дорослих і дітей?

Разом із закінченням літа, до завершення приходять і теплі дні. Дітям треба йти до школи, а зовсім маленьким в садок, де їх чекають постійні контакти з однолітками і підвищені фізичні та розумові навантаження…

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я