Як допомогти дитині безпечно подолати застуду?

Педіатрія
ГРВІ
Вірусні захворювання

Чому одні люди хворіють на застуду по декілька разів на рік, а інші взагалі не стикаються з цією проблемою? Чи можна повністю вберегти себе і свою сім’ю від простудних захворювань?
Впевнені, багато з вас задають собі ці питання.

Наша захисна система, або імунітет, чинить протидію всьому, що вона вважає небезпечним для нашого організму. Вона допомагає захищати організм від дії вірусів, бактерій, грибків і попереджає розвиток хвороб та їх ускладнень. Цілодобово імунна система не припиняє боротьбу зі шкідливими мікроорганізмами. Цей неймовірний захист працює так, щоб підтримувати наше здоров’я і зберігати постійність внутрішнього середовища, оберігаючи від згубного впливу зовнішніх факторів.
На жаль, погана екологія, нераціональне харчування, різка зміна температурних умов, постійні стреси та багато інших причин негативно впливають на стан імунної системи. Саме тому величезна кількість людей страждає від постійно виникаючих застуд.

Лаферобіон існує у декількох зручних формах випуску

На фото: краплі Лаферобіон

Найчастіше від них страждають діти через те, що їх захисна система ще не розвинена в достатній мірі і тому, час від часу дає «збої». І тому, саме дітям, найбільш необхідні профілактичні заходи для того аби не захворіти.У осінньо-зимовий час ситуація ускладнюється тим, що діти починають відвідувати шкільні заклади або дитячі садочки. По-перше, це додаткове навантаження, для багатьох навіть, чималий стрес. По–друге, велике скупчення людей сприяє розповсюдженню респіраторних інфекцій. Крім того, не будемо забувати про фактор переохолодження – опалення ще не ввімкнули, а в приміщенні вже прохолодно. Зрозуміло, що все це не сприяє адекватному захисту від хвороб.

Звичайно, треба сприяти зміцненню власного імунітету. А це і правильне харчування, і достатня кількість перебування на свіжому повітрі, і, звичайно, загартовування.
Але, якщо власний захист не справляється, важливо своєчасно підтримати організм, щоб він міг ефективно протидіяти інфекції. Існує досить багато різних лікарських засобів для вирішення цієї проблеми.

“Лаферобіон – це оптимальне співвідношення якості, ефективності, безпеки та доступності за ціною”

Одним з таких є препарат Лаферобіон, що містить спеціальний білок.
Наш організм сам виробляє подібну речовину, коли стикається з інфекцією, особливо вірусною. Її роль полягає в тому, щоб сигналізувати всьому організму про наявність збудника та захистити здорові клітини від вірусів. Інтерферон у складі Лаферобіону виконує ту ж саму функцію, але отримується штучно. Тобто, препарат володіє противірусною та імуномодулюючою дією. Інтерферон найбільш ефективний у перші години та дні захворювання, коли вірус активно розмножується, тому важливо, щоб його адекватно виробляв організм. Коли ж цей механізм порушується, у нагоді якраз може стати Лаферобіон.
Наявність достатньої кількості інтерферону може допомогти запобігти розвитку захворювання, а при його початку, скоротити його терміни і зменшити кількість ускладнень.

Лаферобіон може застосовуватись з метою як профілактики, так і лікування ГРВІ у дорослих та дітей.

Препарат випускається у різних формах. При перших ознаках захворювання з метою екстреної профілактики підійдуть Лаферобіон краплі, що не мають вікових обмежень або спрей, який може застосовуватись у дітей з року.

Якщо дитина вже захворіла, то в цьому випадку краще підійдуть Лаферобіон свічки, які можна використовувати в комплексній терапії ГРВІ дітям з народження. В свічках дія інтерферону підсилюється дією вітамінів Е та С.

Лаферобіон – це оптимальне співвідношення якості, ефективності, безпеки та доступності за ціною.

Ще статті по темі:

Як підвищити захисні сили організму у дорослих і дітей?

Разом із закінченням літа, до завершення приходять і теплі дні. Дітям треба йти до школи, а зовсім маленьким в садок, де їх чекають постійні контакти з однолітками і підвищені фізичні та розумові навантаження…

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я