Як підвищити захисні сили організму у сім’ї?

Педіатрія
ГРВІ
Вірусні захворювання

Разом із закінченням літа, завершуються останні теплі дні. Дітям час йти до школи, а зовсім маленьким у садок, де їх чекає постійне спілкування з однолітками й підвищені фізичні та розумові навантаження. Не дарма осінь вважають сезоном простудних захворювань. Здається, одягайся тепло, їж фрукти та овочі й хвороби залишаться осторонь. Але в реальності все виявляється трохи складніше.

Щоб захворіти гострим респіраторним захворюванням (ГРЗ) необхідний збіг двох обставин: контакт із великою кількістю мікроорганізмів, що здатні викликати захворювання та підвищена чутливість до них. Коли це може трапитись? Наприклад, при сильному переохолодженні, високому рівню стресу, недостатній кількості корисних речовин та наявності інших хронічних захворювань.
Підвищує ризик зараження ГРЗ той факт, що величезна кількість людей звикли переносити хворобу «на ногах». У наслідок віруси, що є головною причиною ГРЗ, розповсюджуються від людини до людини у транспорті, магазинах, на роботі та в учбових закладах із миттєвою швидкістю. Особливо це стосується дитячих шкільних та дошкільних закладів. Один хворий малюк може легко заразити увесь колектив. Щоб уникнути цього, необхідно зміцнювати захисні сили організму.

Лаферобіон існує у декількох зручних формах випуску

На фото: краплі Лаферобіон

При потраплянні великої кількості вірусів, організм починає виробляти спеціальні речовини білкової природи, які допомагають активно боротися з інфекцією. Нажаль, наш організм не завжди здатний своєчасно та з усією силою відповісти на вторгнення та синтезувати стільки цих речовин , скільки необхідно. Тому можна застосовувати лікарські засоби, що їх містять.
Одним із видів синтетичного аналогу такої речовини є препарат Лаферобіон. Його рекомендують використовувати з метою профілактики та під час лікування ГРЗ.
Восени, у період сезону вірусних інфекцій, можна використати з метою профілактики Лаферобіон у вигляді спрею чи крапель. Важливо, що Лаферобіон можна використовувати в якості засобу «екстреної» профілактики, коли хтось із членів родини захворів або тільки виявились перші симптоми захворювання. Лаферобіон у формі крапель не має вікових обмежень. Спрей можна застосовувати в дітей старше року.

“Лаферобіон рекомендують використовувати з метою профілактики та у період комплексного лікування ГРВІ”

Діюча речовина Лаферобіона починає боротися з вірусами майже відразу після введення, не дає їм можливості розмножуватись, тобто, стримує розвиток захворювання та попереджує можливі ускладнення. Якщо хвороба вже прогресує, можна використати форму свічок у комплексному лікуванні гострої респіраторної вірусної інфекції.
Лаферобіон свічки містять також вітаміни Є та С, що підвищують ефективність спеціального білку та сприяють збереженню активності препарату.
Що швидше розпочато лікування, тим краще результат. Це може допомогти уникнути розвитку захворювання, а при його виникненні, зменшить прояв симптомів, скоротить термін захворювання та знизить ризик ускладнень.
Лаферобіон можна придбати майже в кожній аптеці без рецепта. Лаферобіон – це співвідношення ефективності, безпеки та доступної ціни.

Ще статті по темі:

Що мені дощик проливний, коли є інтерферон рятівний?

Осінь – пора чарівна і захоплююча, але в той же час таїть у собі небезпеку. Її супутники – дощ, негода, протяги – зазвичай не проти внести корективи в наші плани й влаштувати несподіваний лікарняний…

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я